Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42001

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tarnijate kuluarvete sisestamine
- ostu- ja müügireskonto saldovõrdluste teostamine ning tasaarvelduste teostamine
- ettemaksude kontroll
- ettevõtte püsikulude kajastamine finantsaruandluse vajadusteks
- osaleda raamatupidamise sise-eeskirjade koostamisel põhiülesannete raames.

Ootused kandidaadile

- raamatupidamisalane ettevalmistus
- hea suhtlemisoskus
- korrektsus ja täpsus
- arvutil töötamise oskus
- riigikeele ja ühe võõrkeele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd
- rahvusvahelist töökeskkonda
- konkurentsivõimelist töötasu
- tööalast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#42001