Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195927

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte pakub osalise tööajaga kohta raamatupidajale, kelle tööülesanneteks on:

  • igapäevase raamatupidamise ja aruandluse teostamine;
  • personali- ja palgaarvestus;
  • riikliku aruandluse nõuetekohane koostamine;
  • finansaruannete koostamine ja esitamine ettevõtte juhtkonnale;
  • ettevõtte aastaaruande koostamine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2-aastane töökogemus raamatupidajana;
  • asjakohased teadmised Eesti raamatupidamisest ja maksuseadustest, arveldamistest, regulatsioonidest, käibemaksuga maksustamisest jms;
  • kasuks tuleb VERP 6.2 raamatupidamistarkvara kasutusoskus
  • väga hea arvuti kasutamise oskus, muuhulgas valdab MS programme Excel, Word, Outlook

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega
  • õiglast töötasu
  • töölepingut või käsunduslepingut 1 aastaks
  • võimalust töötada kodustes tingimustes Tartu linna piires

Lisainfo

Turismiettevõte otsib asendus-raamatupidajat lapsehoolduspuhkuse ajaks, kellega sõlmitakse tähtajaline leping 1 aastaks.
Ettevõtte kontor asub Mammaste Puhkekeskuses Põlvamaal (2 km Põlva linnast). Võimalus teha tööd ka kodustes tingimustes Tartu linna piires.

Tööpakkumise number
#195927

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. mai 2010
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2010
Lisainfo palga kohta:
Palgatase sõltub töökogemustest

Taevaskoja Turismi- ja Puhkekeskus AS on majutust, toitlustusteenust ja seiklustegevust pakkuv ettevõte Põlvamaal.

Vaata rohkem