Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53886

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- pearaamatupidaja assisteerimine
- ostuarvete sisestamine
- töötajate majandus- ja lähetuskulude dokumenteerimine ja dokumentide õigsuse kontroll
- statistika aruannete täitmine ja esitamine
- vajadusel muude raamatupidamise tööülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

- raamatupidamisalased oskused ning teadmised
- erialane haridus
- kehtiva seadusandluse tundmine
- raamatupidamisprogrammi SAF tundmine
- kohusetundlik
- õppimisvõimeline
- täpne
- võimeline töötama omal initsiatiivil

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- arenemisvõimalusi

Lisainfo

Pakutav töökoht on esialgu lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamiseks

Tööpakkumise number
#53886