Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176311

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte raamatupidamise teostamine vastavalt kehtivale seadusandlusele ja heale raamatupidamistavale;
raamatupidamisalase dokumetatsiooni kontroll ja korrashoid;
raamatupidamisalane aruandlus

Ootused kandidaadile

majandusharidus (või selle omandamine) ja eelnev töökogemus raamatupidajana;
arvutikasutamise oskus (Word, Excel, MS Project);
väga hea eesti keele oskus, inglise ja vene keele oskus tööks vajalikul tasemel;
hea analüüsivõime;
maksundusalase seadusandluse hea tundmine;
B - kat juhilubade olemasolu;
korrektsus ja täpsus, pingetaluvus, kohusetundlikkus.

motiveerivat tulemustele orienteeritud palka ja premeerimissüsteemi
vastutusrikast tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
professionaalset, nooruslikku ja toetavat meeskonda
positiivset tööõhkkonda ja kaasaegseid töötingimusi
erialast täiendkoolitust ja arenemise võimalust
karjäärivõimalusi ja enese proovilepaneku võimalust

Tööpakkumise number
#176311