Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #225632

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostuandmete sisestamine raamatupidamisprogrammi (Scala)
  • Pangaliikumiste kajastamine kahes arvutiprogrammis
  • Pangaülekannete ettevalmistamine
  • Arveldused aruandvate isikutega
  • Saldovõrdlused ostjate ja hankijatega
  • Ettevõtteväline aruandlus (käibemaks, intrastat, pakenditega seonduvad aruanded, erisoodustused, statistikaametile)
  • Ettevõttesisene aruandlus (aruandvad isikud, kulude võrdlused eelarvega, limiitidest kinnipidamised)
  • Kuulõpetamise protseduurid
  • Sissetuleva posti registreerimine

Ootused kandidaadile

  • Varasemat raamatupidajana töötamise kogemust vähemalt 2 a.
  • Finantsalast kõrg- või rakenduskõrgharidust
  • Inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil
  • Exceli kasutamise oskust
  • Kiirust, täpsust ning tähtaegadest kinnipidamist

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu (ca 703-767 € bruto/kuus)
  • Rahvusvahelist töökogemust
  • Huvitavat ja mitmekülgset tööd meeldivas töökeskkonnas
  • Koolitusi

Tööpakkumise number
#225632