Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #150405

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevane majandustehingute dokumenteerimine
  • maksude arvestus, palgaarvestus, pangatoimingud
  • majandusaasta aruannete koostamine
  • personalialase dokumentatsiooni haldamine
  • kontori varustamine vajalike vahenditega
  • juhatuse assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • kaasaegsed teadmised raamatupidamisest
  • soovitavalt töökogemus raamatupidajana
  • eesti ja inglise keele oskus heal tasemel
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • arvuti kasutamise oskus heal tasemel
  • hea suhtleja, paindlik, korrektne ja täpne

Ettevõte pakub

  • töökohta nooruslikus ja sõbralikus meeskonnas
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • enesetäiendamise võimalusi
  • töötasu alates 13000.- kroonist (bruto)

Lisainfo

Lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine.

Tööpakkumise number
#150405

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2008
Kuulutus sisestati:
5. mai 2008

Ottensten Eesti OÜ kuulub rahvusvahelisse kontserni, mille peakorter Ottensten A/S asub Taani Kuningriigis Ǻrhusis. Kontserni tütarettevõtted on esindatud peale Eesti veel Lätis, Leedus, Poolas, Ukrainas, Rumeenias ja Horvaatias. Ottensten Eesti OÜ alustas tegevust 1998. aasta kevadel Tartus ja 2005. aastal avas esinduse Tallinnas. Pakume professionaalsele kasutajale tööriistu, seadmeid, kinnitusvahendeid ja abimaterjale. Meie klientideks on tootmis- ja ehitusettevõtted.

Vaata rohkem