Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197015

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Dokumentide sisestamine raamatupidamisprogrammi
  • Panga- ja kassaarvestus
  • Palga- ja maksude arvestus
  • Müügireskontro jälgimine
  • Aruandluse koostamine
  • Personalitöö
  • Dokumentatsiooni ja kirjavahetuse korrashoid
  • Muud raamatupidamisega seotud tegevused

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane kesk-eri või kõrgharidus;
  • eelnev töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 aastat;
  • raamatupidamise seaduse, maksuseaduste ja raamatupidamise Hea Tava tundmine tööks vajalikul tasemel;
  • bilansivõimelisus;
  • oskab oma tööd planeerida ja analüüsida;
  • hea inglise keele või soome keele oskus;
  • kohusetundlikkus, täpsus, põhjalikkus, pingetaluvus, koostöövalmidus;
  • kasuks tuleb töökogemus majandustarkvaraga HansaRaama;
  • kasuks tulevad teadmise Soome maksusüsteemist.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja arendavat töökeskkonda
  • meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Töö aeg: täistööaeg
Asukoht: Betooni 2a Tartu
Tööle asumise aeg ja kestvus: alates juuli 2010 kuni töötaja naasmiseni lapsehoolduspuhkuselt.
Kontaktisik: Andres Raudmäe
Lisainfo: 55 81 501
Palun saada koos CV-ga ka kaaskiri, kus on kirjas Sinu palgasoov.
Kandideerimise tähtaeg: 31.05.2010

Tööpakkumise number
#197015