Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98758

Tööpakkumise number

98758

Töö kirjeldus

# kontori administratiivtöö korraldamine
# personalialaste dokumentide haldamine
# raamatupidamise arvestus ja aruandlus

Nõudmised kandidaadile

# finantsalane kõrgharidus
# vähemalt 3-aastane töökogemus raamatupidajana
# hea raamatupidamise ja maksunduse seadusandluse tundmine
# bilansivõimelisus
# väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas
# hea vene ja inglise keele oskus kõnes
# arvuti kasutamise oskus kontoritarkvara tasemel
# täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

# meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda
# vajadusel erialaseid täiendkoolitusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2007
Kuulutus sisestati:
9. märts 2007

Ettevõte alustas tegevust 1996. aastal Eestis ning on nüüdseks kasvanud Kesk-ja Ida-Euroopa suurimaks regionaalseks personaliotsingu teenuste pakkujaks.

Lisaks CV-Online internetipõhisele personaliotsinguteenusele pakub CVO Group ka traditsioonilisi värbamisteenused CVO Finance, CVO Technology ja CVO Sales and Marketing Recruitment kaubamärkide all ning tööjõurenditeenuseid Simplika kaubamärgi all.

Meie kliendiks olev Alfa Building OÜ põhitegevusalaks on planeeritud puitkarkassmajade tootmine. Kuna ettevõte on endale võtnud eesmärgi spetsialiseeruda vaid ühele kindlale valdkonnale, siis kõik kaasnevad lisateenused (sh ehitusplatsi ettevalmistamine, majade monteerimine ehitusplatsil, logistika) ostetakse sisse. Alfa Building OÜ olulisim sihtgrupp on suurtellijad. Esimestel tegevusaastatel on ilmselt väike- ja suurtellijate osakaal üsna võrreldavas suurusjärgus. Kuid pikaajalises perspektiivis on eesmärk kasvatada suurtellijate osakaalu ettevõtte müügitulus 80-90%. Samas proportsioonis peaks olema ka välis- ja siseturu osakaal.

Pesapaik OÜ põhitegevusala on kinnisvara arendus. Teiseks oluliseks Pesapaik OÜ tegevusalaks on koostöös Alfa Bilding OÜ-ga elamuehitus arenduspiirkondades.