Raamatupidaja
Tööpakkumise number #832423
Osaline kaugtöö võimalus

1
CH Konsultatsioonid OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö sisuks on mikro- ja väikeettevõtete paberivaba raamatupidamise korraldamine (algdokumentidest aastaaruandeni), maksu- ja palgaarvestus, vajaduspõhine suhtlemine ametiasutustega, kliendisuhete hoidmine ja arendamine ning klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

Sa sobid ideaalselt, kui oled:
- laiapõhjaliste teadmistega ja ärilise mõistmisega (Eesti ettevõtete raamatupidamine koos kõigi nüanssidega)
- hea erialase kogemusega (majandusaasta aruande koostamise kogemus, soovitavalt auditeeritud aruanded)
- raugematu õpihuviga
- meister kliendisuhtluses ja lahendustele orienteeritud (me kuulame oma kliente ja süveneme nende muredesse ka kõige kiiremal ajal)
- valmis suhtlema ka soome või inglise keeles

- tase 5 või tase 6 kutsetunnistusega

Kandideeri ka siis, kui sul kogemusi hetkel veel napib, kuid on kindel soov
saada oma erialal tõeliseks professionaaliks.

Ettevõte pakub

CHK hoiab oma töötajaid, see tähendab:
- töötajat motiveerivat tasustamistingimusi

- kaasaegset töökeskonda
- sõbralikke, nutikaid ja vahvaid kolleege
- võimalust pidevalt juurde õppida ning areneda oma valdkonna tipptegijaks
- aeg-ajalt ekstra poputamist

Tööpakkumise number
#832423

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2023
Raamatupidaja Raamatupidaja

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine Osaline kaugtöö võimalus RAAMATUPIDAJA (TARTU) GRANT THORNTON BALTIC OÜ
Veebipõhine värbamine
RAAMATUPIDAJA (TARTU) GRANT THORNTON BALTIC OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1
4 p. tagasi
PEARAAMATUPIDAJA Vedelgaas OÜ
1
4 p. tagasi
PEARAAMATUPIDAJA Vedelgaas OÜ • Tartu
Tartu
VIP 4
4 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA-MÜÜGIARVESTAJA Foxway OÜ
4
4 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA-MÜÜGIARVESTAJA Foxway OÜ • Tartu
Tartu
UUS
päev tagasi
Osaline kaugtöö võimalus RAAMATUPIDAJA Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ
1400 - 1800 €/kuus
UUS
päev tagasi
RAAMATUPIDAJA Kvatro Kinnisvarahalduse OÜ • Tartu
Tartu
Osaline kaugtöö võimalus RAAMATUPIDAJA Vaklak Farming Group OÜ
RAAMATUPIDAJA Vaklak Farming Group OÜ • Järvamaa
Järvamaa
Vaatan kõiki