Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41405

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtetele raamatupidamisteenuse osutamine, s.h:
 suhtlemine klientidega, nende raamatupidamise korraldamine;
 bilansi, kasumiaruande, aastaaruande koostamine;
 suhtlemine maksuametnike ja audiitoritega;
 klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

 raamatupidamisalane töökogemus;
 kõrgharidus või selle omandamine;
 erinevate raamatupidamisprogrammide tundmine;
 raamatupidamisseaduste tundmine ja orienteerumine muutuvates maksuseadustes;
 avatus, kohusetundlikkus ning hea suhtlemisoskus.

Ettevõte pakub

 meeldivat töökeskkonda edukas ja arenevas ettevõttes;
 konkurentsivõimelist töötasu;
 täiendkoolitusi.

Tööpakkumise number
#41405