Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516933

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtete raamatupidamise teostamine
  • Algdokumentide kontroll
  • Majandustehingute klassifitseerimine ja registreerimine
  • Finantsaruannete koostamine
  • Maksude arvestamine ja deklareerimine
  • Dokumentide korrastamine
  • Andmete sisestamine andmebaasi
  • Raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine
  • Ca.30-35 väikeettevõtte teenindamine

Ootused kandidaadile

  • Oskus planeerida oma tööd ja aega
  • Täpsus ja kiirus
  • Kohusetundlikkus ning hea suhtlemisoskus
  • Analüüsivõime
  • Bilansivõimelisus
  • Eelnev töökogemus raamatupidajana
  • Eelnev töökogemus Standard Books/Hansa World programmidega
  • Hea arvuti kasutamise oskus
  • Orienteerumine raamatupidamisalastes õigusaktides
  • Süsteemsus, vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

  • Eneseteostamisvõimalust
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Koolitust
  • Vaheldusrikast tööd
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Stabiilset tööd

Lisainfo

Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tööle asumise aeg: Kohe

Kontakt
Kontaktisik: Airi Laks
Kontakttelefon: 5217487
Koduleht: http://www.winvara.ee

Tööpakkumise number
#516933

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2018

OÜ WinVara on raamatupidamisteenust ja finantskonsultatsioone pakkuv ettevõte, mis on tegutsenud alates 2003.aastast. Meie klientideks on peamiselt väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted. Kui oled nutikas, ei karda väljakutseid ning huvitud mitmekülgsest raamatupidamistööst, pakume just sulle raamatupidaja ametikohta toredas ja toetavas kollektiivis Nõmme mändide tervistavas läheduses.

Vaata rohkem