Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291219

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ettevõtte igapäevane raamatupidamistöö teostamine
* ettevõtte sisese ja –välise aruandluse teostamine
* suhtlus Maksu- ja Tolliametiga ja maksude arvestuse teostamine
* kassa- ja pangaoperatsioonide teostamine
* palgaarvestuse teostamine
* põhivara arvestuse teostamine
* lepingute arvestuse teostamine
* personaliarvestuse teostamine
* raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine
* riikliku aruandluse nõuetekohane teostamine
* debitoorse ja kreditoorse võla arvestuse teostamine
* eelarvete koostamise tehniline assisteerimine ja analüüs
* aastaaruannete koostamises osalemine

Ootused kandidaadile

* hea arvuti- ja analüüsivahendite kasutamise oskus
* erialane ettevalmistus
* eelnev erialane töökogemus
* bilansivõimelisus
* maksuseaduste hea tundmine
* orienteerumine üldises seadusandluses
* väga hea eesti keele oskus
* hea vene keele oskus
* algatusvõime ja iseseisvus
* kohusetundlikkus ja korrektsus
* koostöövõime ja pingetaluvus
* õppimis- ja enesetäiendusvõime
* meeskonnale ning teenindusele orienteeritud suhtumine

Kasuks tuleb
* rahvusvahelise finantsarvestuse standardite (IFRS) tundmine
* ERP (AXAPTA 3.0) kasutamise oskus
* inglise keele ja teiste võõrkeelte oskus
* põhimõtteline arusaam hulgikaubandusprotsessidest

* stabiilset töökohta 22 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
* kaasaaegset töökeskkonda
* konkurentsivõimelist ja töötulemustele vastavat töötasu
* lisasoodustusi
* suurepärast eneseteostamise ja arenemise võimalust
* vajalikku ressurssi suurepärase tulemuse saavutamiseks
* koolitust, arenemisvõimalust tugevas ning tulemustele orienteeritud meeskonnas

Tööpakkumise number
#291219

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
14. november 2012

AS Vipex on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline hulgimüügi- ja kaubandusettevõte, mille lisategevuste hulka kuulub ka logistika- ja tootmisjuhtimisteenuse pakkumine.
Meie tegevusvaldkondadeks on peamiselt kõrgekvaliteediliste ehitus- ja siseviimistlus- materjalide, looduskivi, mööbli, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaupade tootmine, tootmise korraldamine, tootjafirmade esindamine ning esindatavate kaupade jaotamine ja müük nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides.

Vaata rohkem