Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70646

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidaja kuulub ettevõtte raamatupidamisüksusesse ning tema põhiülesanneteks on:

  • töö ostureskontroga: algdokumentide sisestamine, maksekorralduste ettevalmistamine ja import panka, maksete kirjendamine
  • suhtlemine hankijatega, saldovõrdluste teostamine
  • põhivara ja väikevahendite arvestus
  • tulevaste perioodide kulude arvestus
  • erisoodustuskulude arvestus
  • maksudeklaratsiooni TSD edastamine

Ootused kandidaadile

Heal kandidaadil on:

  • raamatupidamisalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • eelnev töökogemus raamatupidamise valdkonnas (soovitavalt bilansivõimelise raamatupidajana)
  • väga head arvuti kasutamise oskus (soovitavalt eelnev kokkupuude programmiga Navision Axapta)
  • väga hea eesti, vene ning inglise keele oskus

Töö iseloomust tulenevalt on sobiv kandidaat korrektne ja põhjalik, hea analüüsi- ning üldistusvõimega, avatud muutustele ja arengule ning pingelistes töösituatsioonides iseseisev ja tasakaalukas.

Ettevõte pakub

  • mitmekesist tööd kaasaegses ning meeldivas töökeskkonnas
  • eneseteostusvõimalust arenevas ettevõttes
  • konkurentsivõimelist töötasu vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Kui tunned, et soovid liituda meie ettevõttega, siis palun saada meile oma:

  • elulookirjeldus
  • avaldus koos palga- või hüvitussooviga

Kandideerimine toimub läbi CV Keskuse, lisaks selle võite oma sooviavaldused saata ka aadressil AS Via 3L, Vesse tn 1, 11415 Tallinn või faksil 6 051 651, hiljemalt 03. juulini 2006. Märgusõna “raamatupidaja”. vt. ka www.via3l.ee

Tööpakkumise number
#70646