Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460757

Tööpakkumise number

460757

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi
RAAMATUPIDAJAT
Peamised tööülesanded:
• Ostuarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi
• Aruandluse koostamine ja esitamine riigiasutustele
• Pangatoimingute sisestamine raamatupidamisprogrammi
• Palgaarvestus

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui
• Raamatupidamisalase haridusega
• Oled raamatupidajana töötanud vähemalt 5aastat
• Oled töötanud firmas, kus on rohkem kui 50 inimest
• Oskad kasutada tarkvara TAAVI personal ja TAAVI palk
• Oskad kasutada programmi HANSA
• Oled kohusetundlik, täpne ja kiire
• Oled positiivse ellusuhtumisega ning hea huumorimeelega

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• Stabiilset töökohta ning väärilist töötasu
• Meeldivat ja toetavat töökeskkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2017
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2017

Uniprint AS on aastal 1992 asutatud kvaliteettrükistele spetsialiseerunud ettevõte, mis oli üks iseseisvunud Eesti esimestest kommertstrükikoda.
Aastal 2003 alustas tegevust meie tütarettevõte Unipress, millest kujunes Eesti esimene maailmaklassi perioodikatrükikoda. Unipressi põhirõhk on ajakirjade ja suurte eksporttellimuste täitmine. Kasutades Heidelbergi uusimate hulka kuuluvat täisautomaatilist heatset-rullitrükimasinat, suudame pakkuda perioodikatrükki, mis rahuldab ka kõige nõudlikumate klientide vajadused.
Aastal 2014 ühinesid kaks trükikoda üheks ettevõtteks, meie nimeks jäi Uniprint AS.
Aastal 2017 sai Uniprint 25 aastaseks.