Raamatupidaja
Tööpakkumise number #687483

9
Tuokko OÜ
Tallinn, Harjumaa

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. veebruar 2021
Kuulutus aegub:12. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Algusest lõpuni raamatupidamisteenuse pakkumine.

Ootused kandidaadile

Sul on raamatupidamisvaldkonnas töötamise kogemus, orienteerud hästi erinevates raamatupidamisprogrammides, valdad väga heal tasemel eesti keelt ning suhtled vabalt ka inglise keeles (boonuseks soome keele oskus). Ootame enda sekka meeskonnamängijat, kes armastab suhelda ja soovib omal alal areneda.

Meie juures töötad igapäevaselt väga mitmekülgsete rahvusvaheliste klientidega. Kontoris ootab Sind professionaalne ning toetav meeskond ja võimalus sõbrustada stressi-koeraga.  Tuokko pakkub Sulle paindlikku tööaega ning võimalust ka vabadel hetkedel heas seltskonnas mõnusalt aega veeta.

Töö on tähtajaline, lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot: 5343 7097 - CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro

Tööpakkumise number
#687483

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2021
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2021
Raamatupidaja Raamatupidaja

Tuokko OÜ

CV Keskuse kliendiks on 1992. aastal asutatud ettevõte Tuokko OÜ, mis on spetsialiseerunud raamatupidamisteenustele. Tuokko kliendid on peamiselt rahvusvahelise taustaga ettevõtted, kas omaniku või juhatuse poolest. Rohkem infot leiad: www.tuokko.ee

Vaata rohkem