Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141302

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- üldine raamatupidamine ning valdkonna dokumentatsiooni töötlemine;
- oled vastutav finantsaruannete, hinnakalkulatsiooni ning ettevõtte kauplemistehingute kontrolli eest, väljastades täpseid aruandeid nii Soomes asuvale emafirmale, kogu Algol Groupi raames kui ka vajadusel Eesti ametiasutustele;
- oled tihedas koostöös Algol Groupi raamatupidamise meeskonnaga.

Ootused kandidaadile

- omad eriharidust raamatupidamise, finants- või ökonoomika alal;
- omad töökogemust raamatupidamises;
- rahvusvahelises firmas töötamise kogemus on suureks plussiks;
- eesti keele oskus perfektne kõnes ja kirjas; inglise keele oskus väga hea kõnes ja kirjas (tööalaselt on vaja kasutada igapäevaselt);
- omad head suhtlemisoskust;
- oled aktiivne ning töösse suhtud vastutustundlikult;
- oskad töötada nii meeskonnas kui iseseisvalt.

Ettevõte pakub

- puhkust 5 nädalat aastas (4 suvel, 1 okt.-märts);
- sportimise kompenseerimist;
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
- võimalust töötada firmas, mis väärtustab peret ning kus inimesed püsivad pikaajaliselt.
- palk kokkuleppel

Tööpakkumise number
#141302

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

TEMP-TEAM Eesti OÜ on personaliteenuseid pakkuv ettevõte, mis on osa Taani kontsernist Juhler Group. Juhler Group on üks Põhja-Euroopa juhtivamaid tööjõu vahenduse ja personaliteenusi pakkuvaid ettevõtteid. Kokku on 400 professionaalset personalispetsialisti 12 maal üle maailma, 100 eri esinduses.
Meie kliendiks on 1997a. asutatud rahvusvaheline firma Algol Pharma, mis tegeleb ravimite, apteegikosmeetika, diagnostikumide ning meditsiinitehnika maaletoomisega. Firma on mitmete rahvusvaheliselt tuntud tootjate esindaja Eestis.

Vaata rohkem