Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #420578

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime bilansivõimelist raamatupidajat Soome raamatupidamisettevõtte Tallinna kontorisse.

Ootused kandidaadile

  • Ettevõtete finantstegevus algusest lõpuni.
  • Raamatupidamisseaduste ning -standardite järgimine.
  • Tehtud töö eest vastutamine.
  • Väga hea soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • karjääri rahvusvahelises keskkonnas
  • häid karjäärivõimalusi
  • väga konkurentsivõimelist töötasu
  • koolitust Soomes
  • jätkuvat professionaalset arenemist toetavat koolitust

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas. On vaja aeg-ajalt käia ka Soomes.
Tööandjaks on Soome ettevõte, kellel on kontor ka Tallinnas.
Soome keele oskus peab olema väga heal tasemel.

CV saata palun soome või inglise keeles! Eestikeelseid CV´d läbi ei vaadata.

Tööpakkumise number
#420578

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2016
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2016

Temp Group Estonia OÜ otsib raamatupidajat Tallinnas kontorit avavale Soome raamatupidamisettevõttele.

Vaata rohkem