Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67516

Tööpakkumise number

67516

Töö kirjeldus

Raamatupidaja peamisteks tööülesanneteks on kuluarvestus, käibemaksu arvestus ja käibedeklaratsiooni koostamine, ajandus- ja lähetusaruannete arvestus, aastaaruande koostamine

Nõudmised kandidaadile

• bilansivõimeline
• finantsalane kõrgharidus
• väga hea eesti ja inglise keele valdamine
• ettevõtlikkus ja avatus
• hea meeskonnatöötaja

Kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi Scala tundmine.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti ning hea töö eest head tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2006
Kuulutus sisestati:
17. mai 2006

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab 31 miljonit klienti 23 riigis.

Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt

  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid

  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.