Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149477

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügiarvete koostamine
  • ostuarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi (Navision)
  • lähetus- ja majanduskulude sisestamine
  • pangaülekanded, panga sisse- ja väljamakste sisestamine
  • stipendiumide ülekanded, tõendite väljastamine
  • siseklientide nõustamine ja informeerimine
  • koostööpartneritega suhtlemine
  • koostöö kolleegidega oma ja teistest osakondadest
  • aruandlus
NB! Olenevalt kvalifikatsioonist võivad tööülesanded veidi erineda

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamiskogemus riiklikus või avalik-õiguslikus organisatsioonis
  • raamatupidamis- või majandusalane eriharidus (soovitav kõrgharidus)
  • Hansa ja/või Navision raamatupidamisprogrammi(de) tundmine
  • orienteeritus probleemide lahendamisele
  • valimisolek meeskonnatööks ja uuendusteks
  • pingetaluvus, professionaalne suhtumine töösse
  • soov teenindada, nõustada ja suhelda

Ettevõte pakub

  • arendavat ja vastutusrikast erialast tööd
  • püsivat ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
  • kaasaegseid töötingimusi Tallinna kesklinnas
  • soodsaid puhkusetingimusi
  • erialast lisakoolitust

Lisainfo

Lähiajal tööleasumise võimalus annab eelise - kandideerige kohe! Ülikoolis on äsja kasutusele võetud uus raamatupidamisprogramm Navision, mistõttu on eelistatud Navisioni (või Hansat) tundvad kandidaadid või inimesed, kellel on tehnilist taipu, võime ja valmisolek kiiresti õppida ning soov teha meeskonnatööd.

Tööpakkumise number
#149477

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2008
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem