Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 84647

Tööpakkumise number

84647

Töö kirjeldus

Raamatupidaja tööülesanneteks on haridusasutuste raamatupidamisarvestuse teostamine majandustarkvara SAP keskkonnas, majandustehingute kajastamine funktsioonipõhiselt vastavalt ostu-, vara-, müügi- või palgamoodulis.

Nõudmised kandidaadile

  • kesk-, keskeri-, kutsekesk- või kõrgharidus
  • raamatupidamisregistrites majandustehingute dokumenteerimise ja kirjendamise oskus
  • arvuti kasutamise oskus, sealhulgas ametikohal vajalike teksti- ja tabeltöötlus- programmide ning andmekogude kasutamise oskus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ning ühe võõrkeele oskus kesktasemel
  • korrektsus ja täpsus, kohusetunne, kõrge pingetaluvus
  • koostöö-ja suhtlemisoskus, valmisolek meeskonnatööks

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi aktiivses töökeskkonnas.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks:

  • raamatupidamisalane töökogemus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
30. november 2006
Kuulutus sisestati:
8. november 2006