Raamatupidaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545021

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvete esitamine ja klientide makseajaloo jälgimine;
Raamatupidamisdokumentide kontroll ja sisestamine andmebaasi;
Pangatehingute ettevalmistamine;
Tehingute tasuvusanalüüs ja muude finantsaruannete koostamine;
Suhtlemine klientide ning ametiasutustega;
Põhivara arvestus;
Palga ja maksude arvestus;
Maksudeklaratsioonide koostamine ja esitamine;
Statistika aruannete koostamine ja esitamine;
Majandusaastaaurannete koostamine;
Muud jooksvad raamatupidamisega seotud ülesanded.

Ootused kandidaadile

Raamatupidamisalane haridus;
Varasem töökogemus raamatupidajana vähemalt 5 aastat;
Arvutioskus;
Hea ajaplaneerimisoskus;
Täpsus ja kohustundlikkus;
Exceli vm tabelarvutuse kasutamise oskus väga heal tasemel:
Eesti ja vene keele oskus väga heal tasemel.

Ettevõte pakub

Töökoht kesklinnas;
Paindlikku tööaega;
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Ühendust võtame vaid sobilike kandideerijatega !

Tööpakkumise number
#545021

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

Sisekujundusbüroo Studio D-sign pakub sisearhitektuuri ja sisekujundusteenust Eestis, Euroopas ja Venemaal alates 2006 aastast. Seoses tööde mahu suurenemisega võtame tööle

Vaata rohkem