Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127056

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

raamatupidaja tööülesannete hulka kuulub palga- ja muude tasude arvestus; väljamaksete kohta tõendite ja õiendite väljastamine; aruandluste koostamine Tolli- ja Maksuametile, Statistikaametile, Pensioniametile; dokumentide õigsuse kontroll, väljamaksed, aruandlus; raamatupidamisega seotud ühekordsete ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Eeldame

  • erialast (finants- või majandusalast) soovitavalt kõrgharidust
  • soovitavalt raamatupidamisalane töökogemus riigieelarvelises asutuses
  • diskreetsust konfidentsiaalse info käsitlemisel
  • iseseisvust, kohusetundlikkust ja otsustusvõimet tööülesannete täitmisel
  • täpsust, korrektsust ning head tähelepanu- ja üldistusvõimet
  • oskust tööaega planeerida ning pingetaluvust
  • teadmisi infotehnoloogia rakendamise üldpõhimõtetest ja kasutamisvõimalustest
  • elementaarset arvutikasutamise oskust (kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi P-Men (palgamooduli) tundmine).

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • stabiilset tööd riigiasutuses
  • hulgaliselt väärtuslikke töökogemusi ja täiendkoolitust
  • huvitavat ja arenevat töökeskkonda ning head meeskonda
  • riigiasutusele omaseid soodustusi

Lisainfo

Lisainfot Sisekaitseakadeemia kohta leiab www-leheküljelt www.sisekaitse.ee.

Tööpakkumise number
#127056