Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54823

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Käsitleda arveid ja/või makseid koos seonduva dokumentatsiooniga vastavalt kehtestatud protseduuridele. Kontrollida nende õigsust ja vastavust nõuetele
  • Kontrollida maksete arvutusi, klassifitseerimist ja õigusi. Vigade korral otsida informatsiooni
  • Pidada korras reskontrosid/ aruandeid/ arveid ning võtta kehtestatud protseduurireeglite raames kasutusele meetmed maksete õigeaegseks teostamiseks või vastavate probleemide lahendamiseks
  • Koostada aruandeid statistilise või finantsinformatsiooni põhjal

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgharidus
  • Hea inglise ja soome keele oskus
  • Eelnev erialane töökogemus
  • Hea müügi- ja ostureskontro protsesside tundmine
  • Väga hea arvutioskus
  • Võime iseseisvalt töötada etteantud vastutuse raames

  • Vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Väljaõpet ja arenemisvõimalusi
  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#54823