Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37433

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ettevõtte raamatupidamise planeerimine ja juhtimine
raamatupidamise korraldamine ja aruandluse koostamine
finantsanalüüsi, eelarve koostamine ja jälgimine
raamatupidamisetarkvara Hansaraama kasutamine

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus
Eelnev töökogemus raamatupidajana
Teadmised finantsjuhtimisest
Eesti ja vene keele oskus
Kogemused ja oskused aastaaruande koostamisel

Ettevõte pakub

Huvitavat ja pingelist tööd arenevas meeskonnas
Head eneseteostusvõimalust
Konkurentsivõimelist töötasu
Kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Isikuomadustest on vajalikud kohusetundlikkus, koostöövalmidus, stressitaluvus, iseseisvus ja algatusvõime.

Tööpakkumise number
#37433