Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635165
Kaugtöö võimalus

Raamatupidaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:26. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Sinu töö eesmärk on teostada raamatupidamiskandeid, mis on seotud personali- ja palgaarvestuse, sissetulevate ja väljaminevate maksete haldamise ning põhivara arvestusega. Sinu igapäevaste tööülesannete hulka kuuluvad ka ostuarvete ja lähetusaruannetega seotud raamatupidamislikud toimingud. Samuti vajadusel töökaaslaste aitamine raamatupidamisalase aruandluse koostamisel ning operatiivse raamatupidamisinformatsiooni väljastamine.

Ootused kandidaadile

Seesami raamatupidajaks sobib inimene, kes

  • omab vähemalt 2-aastast raamatupidamisalast töökogemust, erialast keskeriharidust või raamatupidaja kutsestandardit tase 2 ning teadmisi kohalikest raamatupidamis- ja maksueeskirjadest;
  • tunneb rõõmu klientide, koostööpartnerite ja töökaaslastega suhtlemisest ning soovib töötada meeskonnas;
  • on korrektne ja täpne oma tööülesannete täitmisel ning oskab planeerida nii oma tööd kui aega;
  • on hea arvutikasutaja, tunneb tabelarvutus- ja tekstitöötlusprogrammi. Eelistatud on inimene, kes on kasutanud ka raamatupidamisprogrammi Axapta ja/või SAP;
  • on väga hea eesti keele oskaja nii kõnes kui kirjas ning suudab ka inglise ja/või vene keeles suhelda.

Omalt poolt pakume võimalust teha huvitavat tööd toredas meeskonnaga, kes on valmis sind sisse elamisel aitama ja toetama. Samuti pakume iga-aastast enesetäiendamise võimalust, meeldivat töökeskkonda ning osalise ajaga kaugtöötamise võimalust.

Lisainfo

Ametikoht on tähtajalise töölepinguga.

Tööpakkumise number
#635165

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

Seesam Insurance AS on Eesti turul üle 20 aasta tegutsenud varakindlustusselts, tegutsedes nii erakliendi- kui ettevõttekindlustuse vallas. Tänaseks on Seesamil esindused 8 Eesti linnas ning ettevõte annab tööd 160 inimesele. Lisaks tegutsevad Seesami filiaalid Lätis ja Leedus.

Vaata rohkem