Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636480
Kaugtöö võimalus

Raamatupidaja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

- Ettevõtte raamatupidamise ja maksuarvestuse korraldamine
- Aruannete koostamine ettevõtte juhtkonnale ja riigile
- Kuluarvete sisestamine
- Maksude ja töötasude arvestus
- Põhivara ja tulevaste perioodide kulude arvestus, laoarvestus
- Arvelduste igapäevane kandmine pangamoodulisse
- Statistikaameti ja Eesti Panga aruanded
- Aastaaruande koostamine ja suhtlemine audiitoritega
- Muud raamatupidamise ja aruandlusega seotud jooksvad ülesanded
- Töötamine ettevõtte kontoris kohapeal

Ootused kandidaadile

- Raamatupidamise ja maksuseadusandluse põhjalik tundmine
- Erialase kõrghariduse olemasolu
- Töökogemus vähemalt 3 aastat
- Ettekujutust piiriülesest ettevõtlusest
- Väga hea eesti keele ja inglise keele oskus
- Hea suhtlemisoskus, täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- Häid ja kaasaegseid töötingimusi
- Sõbralikku kollektiivi
- Tööalast täiendkoolitust
- Kaasaegset töökeskkonda
- Motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#636480

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2020

ScanBalt Crane OÜ on 2000 aastal loodud materjalikäsitlusmasinate, kraanade ja nende lisaseadmete müügi-, rendi ja tehnilise hooldusega tegelev ettevõte.
ScanBalt Crane OÜ turustuspiirkondadeks on Eesti, Läti ja Leedu.
Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, müügiesindused ja hoolduspunktid katavad Balti riigid.

Vaata rohkem