Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 103574

Tööpakkumise number

103574

Töö kirjeldus

kelle põhilised tööülesanded on:
• sihtasutuse raamatupidamisarvestuse korraldamine ja majandustehingute kajastamine;
• iga-aastaste eelarvete koostamine ja nende täitmise jälgimine;
• majandusaruannete koostamine sise- ja välistarbijatele

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
• raamatupidamisalane eri- või kõrgharidus;
• eelnev töökogemus valdkonnas, soovitavalt teadmised riigiraamatupidamisest;
• raamatupidamisalaste programmide tundmine, soovitavalt Hansa World SBE

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi;
• koolitus- ja arenemisvõimalusi;
• rahvusvahelise suhtlemise võimalust;
• motiveerivat töötasu
• nooruslikku ja rõõmsameelset kollektiivi

Lisainfo

Elulookirjeldus koos palgasooviga märgusõnaga „Inkubaator”
saata hiljemalt 01.05.2007 aadressil Suur-Sõjamäe 10a 11415 Tallinn
või e-postiga anu(-at-)inkubaator.ee
Lisainformatsioon telefonil 683 7944 või 56 465 868.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. mai 2007
Kuulutus sisestati:
12. aprill 2007

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on Tallinna linna poolt asutatud ettevõtluse tugistruktuur, mille põhieesmärgiks on ettevõtjatele tegevuse alustamisel soodsate starditingimuste loomine, ettevõtlusriskide vähendamine ja konkurentsivõime tõstmine neile individuaalselt vajalike toetavate teenuste ning kaasaegse kvaliteetse töökeskkonna pakkumise kaudu.