Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70188

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Krediidihaldus
  • Pangatehingute sisestamine

Ootused kandidaadile

Ootame meeskonnaga liituma õpihimulist, visa, põhjalikku, hea rutiinitaluvusega ja täpset raamatupidamisalase töökogemusega inimest. Vajalik on vene kõnekeele oskus.
Kasuks tuleb varasem Axapta kasutamise kogemus.

Ettevõte pakub

  • Töökogemuse võimalust arenevas ettevõttes
  • Sõbralikku ja tegusat kollektiivi

Lisainfo

Kandideerimine toimub läbi CVKeskuse. Lisainfo: Katrin Noormägi, personalijuht, 6135 800.

Tööpakkumise number
#70188