Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312459

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pearaamatupidaja abistamine osakonna töö korraldamisel
pearaamatupidaja abistamine raamatupidamisliku aruandluse koostamisel (sh aastaaruanne ja saldoandmik)
finantstarkvara SAP ja muude raamatupidamisega seotud IT-süsteemide arendamine
teiste raamatupidajate nõustamine ja nende töö kontrollimine

Ootused kandidaadile

majandusalane kõrgharidus
eelnev erialane töökogemus
hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, erinevad finantstarkvarad)
kasuks tuleb finantstarkvara SAP tundmine
Lisaks ootame kandidaadilt head analüüsivõimet, pingetaluvust, suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, täpsust ja kohusetundlikkust, loovat mõtlemist ning oskust töötada nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga.

motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
professionaalset, toetavat ja sõbralikku meeskonda
kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Lisainfo

Võtame tööle tähtajalise töölepinguga tööle lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendusperioodiks.

Tööpakkumise number
#312459

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2013

Riigi Kinnisvara on 2001. aastal loodud Eesti Vabariigile kuuluv 153,3 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja –halduse ning -hooldusega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem