Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62116

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

raamatupidamisteenuse osutamine (bilansivõimelisus ei ole vajalik)

Ootused kandidaadile

* oskus kasutada tööaega efektiivselt
* vene- ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas (kasuks tuleb soome keele oskus)
* hea arvutikasutuse oskus
* hea pingetaluvus
* meeskonnatöö oskus
* positiivne ellusuhtumine, ausus, lojaalsus

Ettevõte pakub

* arenguvõimalust erialaselt
* kaasaegseid töötingimusi - ja vahendeid sõbralikus kollektiivis
* mitmekülgset, pingelist tööd
* konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#62116