Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215360

Tööpakkumise number

215360

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega vajab AS-i Prike finantsosakond oma meeskonda juurde ühte raamatupidajat!
Raamatupidaja töökohustusteks on AS Prike raamatupidamistöö erinevate alalõikude teostamine ja finantsaruannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Majandusalane kõrgharidus;
Täpsus, korrektsus, süsteemsus;
Kohusetundlikkus, püsivus, ausus;
Rutiini-ja pingetaluvus;
Suhtlemistasandil eesti, inglise ja vene keele oskus;
Analüütiline mõtlemine;
Arvutikasutamise oskus- MS Exce; MS Word; MS Outlook, Powerpoint jt
Varasem raamatupidamis- või finantsalane töökogemus;
Kasuks tuleb eelnev töökogemus majandustarkvaraga Scala.

Omalt poolt pakume võimalust ennast teostada kiirelt arenevas rahvusvahelisi tuntuid brände kogu Baltikumis turundavas ning müüvas ettevõttes, arenguvõimalust, palgauuringu andmete põhjal konkurentsivõimelist töötasu ja meeldivat meeskonda.
Arendame igast Prike töötajast Joogieksperdi!

Lisainfo

AS Prike asub Tallinnas Peterburi tee 92G uues ja kaasaegses büroohoones. Ettevõtteni sõidab ühistransport.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
27. detsember 2010

AS Prike on 18-aastase kogemusega Eesti kapitalil põhinev kogu Baltikumi(Eesti, Läti, Leedu) hõlmav juhtiv joogifirma, kelle tooteportfelli hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud kaubamärgid: Hennessy, Moet& Chandon, Johnnie Walker, Gordon's, Bailey's, Smirnoff, Tetley tee, Luxuse kohv jt.
AS Prike Eesti ettevõttes töötab 61 inimest ja tütarettevõtetes 17 inimest.