Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178114

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügi kajastamine
  • Müügiarvete töötlemine ja väljastamine
  • Aruandlus

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus ja head finantsarvestusalased teadmised
  • Eelnev töökogemus raamatupidajana
  • Loogiline mõtlemine ja analüüsivõime
  • Hea suhtlemisoskus ja meeskonnatöövalmidus
  • Hea inglise keele ja arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Erialast koolitust
  • Parimat professionaalse arengu keskkonda
  • Võimalust õppida rahvusvahelise firma kogemusest
  • Tähtajalist töölepingut 1. märtsini 2011. a. lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendajana

Lisainfo

Konkursil arvestame ainult läbi meie kodulehe laekunud CV-sid.
Oma CV saad sisestada www.pwc.ee
Täiendavat teavet konkursi kohta annab Merili Aunapuu telefonil 614 1800.

Tööpakkumise number
#178114