Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168021

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • raamatupidamise arvestus, finants- ja maksuaruandlus
  • palgaarveldus
  • dokumentatsiooni koostamine
  • raamatupidamisaruannete koostamine
  • finantsanalüüs
  • eelarvete koostamine ja jälgimine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • Vähemalt 5a. töökogemus finants- või krediidiasutuse raamatupidajana
  • raamatupidamis- ja maksuseaduste hea tundmine
  • väga hea eesti, vene keele kõnes ja kirjas
  • täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

  • tööd arenevas ja meeldivas kollektiivis
  • arenemisvõimalusi
  • konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#168021

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 20000 - 25000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. november 2008
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2008

PLACET GROUP OÜ tegutseb edukalt finantsteenuste osutajana väljastades nii kiirlaene kui ka laene mootorsõidukite tagatisel. Tänaseks on PLACET GROUP OÜ portaalid www.smsmoney.ee ja www.autokiirlaen.ee kogunud populaarsust ja klientuur on märkimisväärne.

Vaata rohkem