Tööpakkumise number

594486

PALLAS & PARTNERID OÜ raamatupidaja

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on raamatupidamisteenuse osutamine ettevõtte klientidele algusest lõpuni, sh andmete sisestamine, töötasu ja maksuarvestus, aruandlus ja teised igapäevased raamatupidamisega seotud toimingud. Olulisel kohal on usaldusväärne ning nõustav suhtlemine klientidega nende vajaduste parimaks lahendamiseks.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui tunned raamatupidamise põhitõdesid, omad erialast haridust (või on omandamisel) ning varasemat töökogemust raamatupidajana. Sa valdad perfektselt eesti keelt ning heal nii suulisel kui kirjalikul tasemel inglise keelt. Oled tasakaalukas ja meeldiv suhtleja ning usaldusväärne ja abivalmis kolleeg. Muudatused ja uuendused on Sulle huvitav väljakutse. Sind iseloomustavad kiire mõtlemine, iseseisvus, süsteemsus ning korrektsus.


Ettevõte pakub

- erialast ja vaheldusrikast täiskohaga tööd nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste klientidega;
- võimalust end pidevalt täiendada;
- firmasisest mentorit, kes toetab Sind jooksvates erialastes küsimustes;
- rõõmsameelset ja professionaalset meeskonda;
- head töökeskkonda meie hubases kontoris Tammsaare Ärikeskuses;
- Sinu panusele vastavat ning motiveerivat töötasu.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2019
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2019
Soovin kandideerida

Raamatupidaja


PALLAS & PARTNERID OÜ

Raamatupidamisbüroo Pallas & Partnerid OÜ - teeme raamatupidamise lihtsaks ja muretuks. Armastame oma tööd ja teeme seda kirega.
16 tegutsemisaasta jooksul oleme omandanud kogemusi erinevates ärivaldkondades ning omame kompetentsi nii raamatupidamises, maksunõustamises kui äriühingute asutamises.

Avan ettevõtte profiili