Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320386

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte igapäevase raamatupidamise korraldamine
  • firmasisese ja -välise aruandluse korraldamine (k.a. aastaaruanne )
  • maksude arvestus
  • finantsplaneerimine ja rahavoogude juhtimine
  • finantsdokumentide nõuetekohane täitmine ja säilitamine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus raamatupidajana
  • raamatupidamisstandardite ja õigusaktide tundmine
  • eesti, inglise ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • korrektsus ja kohusetundlikkus
  • oskus kehtestada prioriteete ja järgida tähtaegu
  • hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • positiivset, sõbralikku meeskonda
  • kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

  • tähtajaline leping ( 2 aastaks)

Tööpakkumise number
#320386

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
17. september 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

OÜ Scan Shipping on rahvusvahelisse Scan Group’i kuuluv ekspedeerimis- ning logistikaettevõte. Meie põhitegevusteks on konteinerite ja osakoormate transport üle maailma, ekspedeerimine (mere-, lennu- ja autotransport), tollimaakleri teenused ning laevade agenteerimine.

Vaata rohkem