Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #149455

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Igakuine aruandlus koostööpartneritele
Igapäevaste raamatupidamisoperatsioonide teostamine, sh
- müügiarvete koostamine
- debitoorse ja kreditoorse võla arvestus

Ootused kandidaadile

Raamatupidamisalased teadmised
Analüüsivõime
Arvuti kasutamise oskus (excel heal tasemel)
Kiire õppimis- ja arenemisvõime
Eesti, inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Konkukonkurentsivõimelist palka
Sõbralikku töökollektiivi
Stabiilset tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb
Bilansivõimelisus
HansaRaama kasutamise kogemus

Tööpakkumise number
#149455

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2008
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2008

OÜ Rosqvist kuulub Põhjamaades tegutsevasse Falck'i kontserni, mis tegeleb assistance, pääste, meditsiini ja koolitusteenuste osutamisega. OÜ Rosqvist põhitegevusalaks on autoabi- ja puksiirteenuste osutamine ja muude abiteenuste korraldamine Baltimaades.

Vaata rohkem