Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119485

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ostuarvete ja kuluaruannete kontroll ning sisestamine raamatupidamisprogrammi
  • Krediitkaartide ja sidekulude limiitidest kinnipidamise kontroll
  • Põhi- ja väikevahendite arvestuse pidamine ning vastavate andmete sisestamine raamatupidamisprogrammi
  • Hankijate saldode kontroll

Ootused kandidaadile

  • Raamatupidamisalane haridus ja töökogemus tegevusvaldkonnas
  • Inglise ja vene keele oskus tööks vajalikul tasemel
  • Arvutikasutamise oskus (Word, Excel, E-mail, Internet,)
  • Hea analüüsivõime
  • Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
  • Enesetäiendamise ja arenemise võimalust
  • Motiveerivat töötasu (palk + preemia)
  • Professionaalset ja sõbralikku meeskonda
  • Sportimisvõimalusi ja ühisüritusi

Lisainfo

Otsime raamatupidajat lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamise ajaks.

Tööpakkumise number
#119485

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 11000 - 13000 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. september 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

OÜ Mapri Projekt on asutatud 2000.a. Alates 2005.a. oleme Eesti Ehituse tütarettevõte. Põhilised tegevusvaldkonnad on betoonitööd, raudbetoonelementide montaaz, betoonpõrandate ehitus ja ehituse peatöövõtt. Omame ISO 9001:2000 sertifikaati.

Vaata rohkem