https://www.cvkeskus.ee/69252

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69252

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- raamatupidamise korraldamine ja teostamine
- arvete vormistamine
- aruannete koostamine
- kulude ja tulude analüüs
- raamatupidamis- ja ärialase seadusandluse tundmine


Ootused kandidaadile

- raamatupidmisalane haridus
- 2-aastane raamatupidamisalane töökogemus
- kohusetundlikkus ja täpsus


Ettevõte pakub

- avatud ja positiivset õhkkonda
- motiveerivat ja arengust sõltuvat tasu


Tööpakkumise number
#69252
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Raamatupidaja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!