Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143320

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidamisteenuse osutamine klientettevõtetele:
klientide nõustamine raamatupidamisalastes küsimustes;
igapäevase raamatupidamise ja majandusarvestuse korraldamine;
ostu- ja müügiarvete sisestamine;
raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine ja esitamine;
raamatupidamisdokumentide arhiivi korrashoidmine jpm.

Ootused kandidaadile

Eelnev raamatupidamisalane töökogemus
Enamlevinud raamatupidamisprogrammide tundmine
Valdkonda reguleerivate õigusaktide heal tasemel tundmine
Inglise keele oskus heal tasemel kõnes ja kirjas (erialase terminoloogia valdamine)
Enesearendamine ja töötahe
Hea suhtlemisoskus
Kliendisõbralikkus ja valmisolek aktiivseks suhtlemiseks klientidega

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Eneseteostamisvõimalust
Kaasaegset töökeskkonda
Sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi
Väga head motivatsioonipaketti

Lisainfo

Töökoha asukoht: Valge 13, Tallinn (Valge Ärimaja).
CV-le palume lisada ka kaaskirja!!

Tööpakkumise number
#143320

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
6. märts 2008

OÜ Expert2Expert assisteerib kontoriteenuseid osutavat Office Services ABC OÜ-d raamatupidaja otsingul.

Vaata rohkem