Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59833

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime bilansivõimelist raamatupidajat kiiresti arenevasse raamatupidamis- ja ärikonsultatsiooni teenuseid pakkuvasse firmasse.
Tööülesannete hulka kuuluvad:
- Klientide raamatupidamise korraldamine, sh bilansi ja majandusaasta aruannete koostamine
- Palgaarvestus
- Maksuarvestus
- Deklaratsioonide esitamine maksuametile
- Vajadusel muude raamatupidamise tööülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus raamatupidajana ja raamatupidamisprogrammide tundmine.
- EV raamatupidamise ja maksualaste seaduste tundmine.
- Bilansi ja kasumiaruande koostamise oskus.
- Hea arvutikasutamise oskus (Hansa, MS Office)
- Hea meeskonna- ja koostööoskus
- Eesti keele oskus kõnes ja kirjas. Kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

- Meeldiv väike töökollektiiv
- Konkurentsivõimeline ja tulemustele põhinev töötasu
- Head töötingimused Tallinna kesklinnas
- Arenguvõimalust ja head töökogemust pidevalt arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#59833