Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434545

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Rahvusvahelise kaubaveoga tegelev firma, Omecar OÜ, otsib raamatupidajat.

Ootused kandidaadile

- raamatupidamisega seotud tegevus
- töötasude arvestus
- analüüsi võime ning planeerimine
- korrektsus , kohusetundlikkus, initsiatiivikus
- vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- paindlikku tööaega
- korralikku töötasu

Tööpakkumise number
#434545

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2016
Kuulutus sisestati:
4. august 2016

Omecar OÜ on rahvusvahelise transpordiga tegelev firma. Hetkel osutame transporditeenuseid ainult Euroopa Liidu maades, nö.sisetööd- haagiste vedu Saksamaalt Lübecki sadamast Itaaliasse, Hispaaniasse, Prantsusmaale jt. Euroopa riikidesse.

Vaata rohkem