Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59399

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidaja ülesandeks on ettevõtte raamatupidamisalase aruandluse täpne ja õigeaegne koostamine, ettevõtte varade, kulude ja tulude töölõikudes arvestuse pidamine.

Ootused kandidaadile

vanust vähemalt 21. eluaastat
raamatupidamisalane haridus või raamatupidajana töötamise kogemus min. 1 aasta
kiire õppimisvõime ja iseseisev mõtlemine
positiivne nõudlikkus, innovatiivsus ja avatus meeskonna ideedele
arvutioskus vähemalt keskmise kasutaja tasemel

eneseteostusvõimalust ning uusi väljakutseid tugevas ja jõudsalt arenevas ettevõttes
eeskujulikke töötingimusi
motiveerivat konkurentsivõimelist hüvituspaketti, mis on seotud töö tulemustega

Lisainfo

võimalusel saata fotoga CV

Tööpakkumise number
#59399