Raamatupidaja
Tööpakkumise number #700792

Olemar OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Aastaaruannete ja finantsaruannete koostamine
  • Finantsplaneerimine ja rahavoogude juhtimine
  • KÜ raamatupidamise korraldamine
  • Maksude ja töötasude arvestus
  • Eelarve ja täitmise aruannete koostamine
  • Statika- ja Maksuametile aruannete esitamine
  • Igapäevane raamatupidamistöö

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus
  • Eelnev töökogemus raamatupidajana
  • Eelnev kogemus finantsaruandluse ning aastaaruandluse koostamisel
  • Eelnev kogemus KÜ raamatupidamises
  • Väga hea arvuti kasutamise oskus, kasuks tuleb kogemus tarkvaraga korto.ee
  • Täpsus, analüüsivõime, kohusetundlikkus
  • Oskus töötada iseseisvalt
  • Pingetaluvus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- väljaõpet ja täiendkoolitust
- vastutusrikast tööd
- konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#700792