Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58075

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte majandusarvestuse nõuetekohane teostamine ja juhtimine
- Korteriühistute raamatupidamise nõuetekohane teostamine ja juhtimine
- Riiklike ja ettevõttesiseste finantsaruannete ettevalmistamine ja esitamine

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus raamatupidajana
- Väga hea eesti ja vene keele valdamine
- Väga hea arvuti kasutamise oskus
- HansaRaama kasutamise oskus
- Hansa kasutamise oskus
- Kohusetundlik, pingetaluvus ja kiire kohanemisvõime

Ettevõte pakub

- Vastutusrikast ja huvitavat tööd
- Motiveerivat töötasu
- Sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#58075