Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546035

Tööpakkumise number

546035

Töö kirjeldus

* Ettevõtte peakassiiri ametikohustuste täitmine;
* Mängisaalide päevanäidikute ja -tulemuste vastavuste kontroll;
* Mänguautomaatide sularaha inventuuri kontroll;
* Kontsernisisene aurandlus;
* Võitude kontroll ja tuvastamine ning tekkinud probleemide lahendamine;
* Suurvõitude fikseerimine vastavalt kehtivatele seadusandlustele;
* Ettevõtte raamatupidajate asendamine (puhkuste ja töövõimetuse ajal).

Nõudmised kandidaadile

* Vähemalt 21 aastane;
* Väga hea eesti- ja vene keele oskus ning hea inglis keele oskus;
* Täpne, hea analüüsivõimega ja - oskusega; oskus töötada meeskonnas ning hea stressitaluvus;
* Majandusalane töökogemus või - haridus (soovituslik);
* Arvutikasutusoskus (MS Office) ning MS Navision arvutiprogrammi kasutamisoskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
* Uusi ja huvitavaid väljakutseid;
* Rahvusvahelise kontserni töökogemust;
* Sind toetavad rõõmsameelsed kolleegid;
* Väljaõpet kohapeal.

Lisainfo

Töökoht: Tallinn

Antud ametikoht sobib hästi vähese kogemusega tööotsijale.

Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11. august 2018
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2018

OÜ Novoloto on Eestis üle 19 aasta tegutsenud rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb hasartmängude korraldamisega, opereerides 15 kasiinot üle kogu Eesti. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume 11 Tallinna kasiinos ja 4 Eesti väikelinnas.