Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #140435

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö aruandvate isikutega
Töötasu arvestus
Pangaarvelduste kajastamine raamatupidamisprogrammis
Muud jooksavad raamatupidamisega seonduvad ülesanded

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti keele oskus
Hea vene ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
Hea suhtlemisoskus
Väga hea stressitaluvus ja kohanemisvõime
Kohusetundlikus ja täpsus
Orienteeritus töö tulemusele
Valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd Eesti suurimas reisikorraldusettevõttes
Võimalusi enesetäiendamiseks ning professionaalsete oskuste arendamiseks
Sõbralikku ja teotahtelist meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kandideerimiseks saata inglise ja eesti keelne CV merike(ät)novatours.ee

Tööpakkumise number
#140435

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2008

Seoses tegevuse laiendamisega, otsib Eesti populaarseim reisikorraldaja täiendavat tööjõudu.

Vaata rohkem