Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305492

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügiarvete sisestamine
  • Kuluarvete sisestamine
  • Majandusaasta aruannete koostamine ning esitamine
  • Palkade ning palkadega seotud maksude arvestamine
  • Käibemaksu arvestamine
  • Muud igapäevased kontoritööd

Ootused kandidaadile

  • Eelnev raamatupidamistöö kogemus
  • Raamatupidamisalase seadusandluse tundmine
  • Täpsus, korrektsus, rutiinitaluvus
  • Avatud suhtlemismaneer, sõbralikkus ja positiivne ellusuhtumine
  • Head üldised arvutikasutamise oskused
  • Hea orienteerumine arvude maailmas
  • Tahe ennast pidevalt arendada ning olla muudatustega kursis
  • Eesti keele, inglise keele oskus
  • Kasuks tuleb soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi
  • Hubast töökeskkonda koos kaasaegsete töövahenditega
  • Tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke oma CV koos avaldusega.

Tööpakkumise number
#305492

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. mai 2013
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2013

Novasigma on konsultatsioonibüroo, mis on asutatud aastal 2009. Meie missiooniks on aidata ning toetada meie klientide äritegevust Eestis. Meie töötajatel on lai kogemus ettevõtlusest nii Eestis kui ka paljudes teistes Euroopa riikides.

Vaata rohkem