Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144573

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aruandlus kesk- ja emapangale (Soome)
  • põhivara arvestus

Ootused kandidaadile

  • arvuti kasutamisoskus (väga hea exeli tundmine)
  • inglise keele oskus
  • rõõmus meel

Ettevõte pakub

  • positiivset töökeskkonda rahvusvahelises kontsernis
  • pikaajalist töösuhet
  • arenguvõimalusi

Lisainfo

Kasuks tuleb

Tööpakkumise number
#144573

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008

Nordea on Põhja- ja Baltimaade juhtiv finantsteenuste osutaja. Kontserni kolm põhilist ärivaldkonda on jaepangandus, suurfirmade ja -organisatsioonide teenindus ja varahaldus ning elukindlustus. Nordeal on ligi 11 miljonit klienti ja 1209 kontorit. Nordea tegutseb 24 riigis. Nordea on noteeritud Stockholmi, Helsingi ja Kopenhaageni börsil. Nordea Pank Eesti ärimahtude kasvust tulenevalt otsime oma ridadesse uusi kolleege.

Vaata rohkem