Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 99398

Tööpakkumise number

99398

Töö kirjeldus

Ühinedes Near-Shoring`u meeskonnaga, on Sinu tööks pakkuda parimat klienditeenindust ning kvaliteetset raamatupidamisteenust. Sinu klientideks saavad olema erineva suurusega ettevõtted nii Eestist kui ka välisriikidest. Kõigil Near-Shoringù raamatupidajatel on oma kliendid, kellega tuleb töö käigus sageli suhelda, mistõttu on töö rutiinivabam kui raamatupidajatel tavaliselt.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud meie ühtehoidvasse kollektiivi kui:

  • pead lugu seadusandluse ning hea raamatupidamistava järgimisest
  • Sul on vähemalt aastane töökogemus raamatupidajana
  • Sul on tahtmist ja oskusi kogu ettevõtte raamatupidmise haldamiseks
  • tunned ennast kindlalt inglise keeles suheldes

Pakume Sulle võimalust töötada parimas meeskonnas, parimatel tingimustel, parima tasu eest!

Near-Shoringù palgatase ületab tunduvalt Eesti keskmist raamatupidaja palka. Ületundide tegemist ei peeta normaalseks ja rutiini tekkimist üritatakse vältida. Kui Sa töötad 8 tundi päevas, võid vastavalt oma harjumustele ise valida kellaaja, millal alustada, kui pikalt lõunal käia ning millal tööpäev lõpetada.
Töötaja on selles ettevõttes aukohal!!!

Lisainfo

Kui leiad, et antud pakkumine oleks Sinu oskustele ja kogemustele sobiv, kandideeri läbi CV Keskuse või saada oma CV aadressil indrek.sarjas(ät)varbamiskeskus.ee.
Kui sa ise ei soovi kandideerida aga tead kedagi, kellele antud töökoht võiks sobida, võid pakkumise talle edasi saata.

Ootame Sind Near-Shoringùsse tööle!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
14. märts 2007

Värbamiskeskuse kliendiks on Near-Shoring OÜ („Near-Shoring”), mis on raamatupidamisalaseid teenuseid pakkuv ettevõte, kelle klientideks on erineva suurusega Eesti ettevõtted. Near-Shoring’u peamisteks pakutavateks teenusteks on klientide raamatupidamisega seotud probleemide lahendamine koos jooksva raamatupidamisega. Lisaks regulaarsele raamatupidamisele pakub Near-Shoring ka projektipõhiseid teenuseid vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.