Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47358

Tööpakkumise number

47358

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärgiks on klientidele raamatupidamisteenuse osutamine, raamatupidamisalane nõustamine, majandusaasta aruannete koostamine ja palgaarvestuse teostamine.

Nõudmised kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust raamatupidajana ning erialast haridust
  • Raamatupidamisalase seadusandluse tundmist
  • Täpsust, hoolikust, kohusetundlikkust
  • Head suhtlemisoskust ning teenindusvalmidust
  • Arenemis- ja õppimissoovi ning pühendumust
  • Head soome ja/või inglise keele oskust
  • Arvuti kasutamise oskust igapäevatöös (MS Office, raamatupidamisprogrammid)

erialast arengut võimaldavat huvitavat tööd meeldivas kollektiivis ja kaasaegses töökeskkonnas, samuti häid koolitusvõimalusi.

Lisainfo

Eeliseks on rahvusvahelises ettevõttes töötamise kogemus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2005

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on TUOKKO OÜ - www.tuokko.ee

TUOKKO OÜ on raamatupidamis-, audiitor- ning finantsteenuseid pakkuv rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb Eestis juba 1992. aastast ning kuulub ülemaailmsesse audiitorketti Grant Thornton. Meie peamine eesmärk on teenindada oma kliente kui koostööpartnereid, seepärast pakume individuaalset ja usaldusväärset teenindust igale kliendile.

Seoses tegevuse kasvu ja arenguga otsime oma raamatupidamisteenuste tiimi täienduseks raamatupidajaid.